Promocje - Telewizja
poniedziałek, 23 czerwca 2014 19:32

Promocja w Tomaszowie

 

 

piątek, 24 stycznia 2014 07:24

Multiroom, czyli rozrywka na wielu telewizorach

Wszystkich naszych Abonentów, chcielibyśmy poinformować o dostępnej usłudze Multiroom, dzięki której można oglądać ulubione kanały telewizyjne na 2 odbiornikach jednocześnie i niezależnie – bo każdy lubi coś innego.

 

 

Usługa Multiroom zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych objętych jednym abonamentem na kilku telewizorach. Daje to możliwość oglądania telewizji na 2 odbiornikach jednocześnie, znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Dzięki temu, panie nie przegapią kolejnego odcinka ekscytującego serialu, panowie – meczu ulubionej drużyny.

Decydując się na usługę Multiroom można mieć pewność cyfrowego obrazu i dźwięku, dostępu do przewodnika TV, a co najważniejsze do znakomitych kanałów telewizyjnych.

Warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie przez Abonenta pakietu Cyfrowy Standard lub opcji dodatkowych, takich jak pakiet Canal+ Platinum czy Filmbox.

Cyfrowy Standard to bogactwo i różnorodność kanałów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a dzięki usłudze Multiroom wszyscy domownicy będą mogli oglądać to, na co w danej chwili mają ochotę. W skład pakietu wchodzi 96 programów, wśród których odnaleźć można między innymi kanały: informacyjne, rozrywkowe, filmowe, dokumentalne, sportowe czy dla dzieci.

Dostęp do rozrywki na wielu telewizorach możliwy jest już od 14 zł miesięcznie.

niedziela, 11 grudnia 2011 00:00

Drugi odbiornik za 1 zl

Aktywuj telewizję a za podłączenie II odbiornika zapłacisz 1 zł.

 

Masz w domu dwa, trzy lub więcej odbiorników? Korzystaj z nich bez żadnych ograniczeń niezależnie. Sygnał telewizji kablowej pozwala na dowolny podział na wiele odbiorników. I wszystko w ramach jednego niezmienionego abonamentu.